reklam
reklam

Güzellik ve Saç Bakımında Yeni Bir Deneyim: HYNOOF « İzmir Haber TV

18 Haziran 2024 - 07:37

Güzellik ve Saç Bakımında Yeni Bir Deneyim: HYNOOF

Son Güncelleme :

14 Kasım 2023 - 16:59

Saç, insanın kişisel tarzının ve güzelliğinin önemli bir parçasıdır. Saçlarınıza özen göstermek, özgüveninizi artırabilir ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. İşte tam da bu noktada HYNOOF devreye giriyor!

Neden HYNOOF?

HYNOOF, uzman kadrosuyla müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan bir saç bakım merkezidir. Deneyimli kuaförlerimiz, son trendleri takip ederek size en yeni saç kesimleri, renkleri ve bakım tekniklerini sunar. Saç tipinize ve kişisel stilinize uygun önerilerde bulunarak size özel bir deneyim yaşatırlar.

*Hynoff Bakım Setimiz*
Gold Shampoo: Gold, saç derisi, kıl kökü ve saçı derinden temizler. Kepeği ve kaşıntıyı giderir. Özel Hynoff Şampuan ile saç bakımı, saç derisini, yağ salgılanmasını kontrol ederek nemlendirir ve besler. İyi bir saç derisini garanti eder ve güzel görünümlü sağlıklı saçların sürekliliğini sağlar.
Argan Oil Shampoo: İşlem görmüş hasarlı saçları derinlemesine beslemeye yardımcı olur.
Etkin içeriği ile saçların bakımı sağlar.
Saç ve saç köklerini içeriden besler.
Saç tellerinin dayanıklılığını belirgin bir biçimde arttırır.
Saçlara derinlemesine nem verirken, saçın elastikiyetini arttırır. Omega 3 ve Omega 6 içerir. E vitamini açısından zengindir. Nadir bulunan bitkisel çinko içerir. Serbest radikaller çevresel zararlı etkenlere karşı etkin koruma sağlar. Uzun ve kalıcı renk korumasına yardımcı olur.
Keratin Shampoo: Keratinli shampoo , formülünde keratin proteini içeren saçlara bakım yapan şampuanlardır. Keratin şampuanı, saçları derinlemesine arındırmakla kalmaz aynı zamanda saçların yapıtaşını onararak saçların uzamasına da yardımcı olur.
Argan Hair Oil: Özellikle Omega bakımından yüksek argan yağı saça birçok fayda sağlamasıyla bilinir. Genellikle saça parlaklık ve canlılık kazandırmasıyla bilinen argan yağının faydaları sadece bununla da kalmaz.Saç diplerini arındırıp, besleyerek saçları güçlendirir. Sağlıklı bir saç derisini teşvik eder. Bu sayede saçların koparak dökülmesini de engelleyebilir. Saç diplerine ve uçlarına fayda sağlar, sağlıklı şekilde uzamasına yardımcı olur. Nemlendirici özelliği sayesinde saçları nemlendirir bu sayede saç tellerinin yumuşak olmasına yardımcı olur.Saçın kolay şekil almasını sağlar.Saçı ısı ile şekillendirici aletlere karşı koruyarak yıpranmaları önleyebilir.
Keratin Hair Mask : Daha parlak, canlı ve düz saçların elde edilmesine yardımcı olması için geliştirilmiş bir saç bakım ürünüdür. Saçların doğal nem dengesine verdiği destekle daha yumuşak bir saç yapısının oluşmasını ve yıpranan saçların eski doğallığına kavuşmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  1. Uzman Kadro: Deneyimli ve eğitimli kuaförlerimizle saçlarınız güvende!
  2. Kaliteli Ürünler: Kullanılan ürünlerde kaliteye önem veriyor, en iyi markaları tercih ediyoruz.
  3. Müşteri Memnuniyeti: Sizin memnuniyetiniz, bizim için önceliktir. Size özel çözümler sunarak beklentilerinizi aşmayı hedefliyoruz.
  4. Trend Takibi: Moda ve güzellik dünyasındaki yenilikleri takip ediyor, size en son trendleri sunuyoruz.

 

 

HYNOOF ile saçlarınız sizin için bir sanat eserine dönüşecek. Bizimle iletişime geçin ve güzelliğinizi keşfedin!

 

İletişim: 0537 326 86 77